Bengt Lindström litografi
2019-07-09
660975
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad samt EA , litografi, ca 75x52 cm
Ej examinerad ur ram, något gulnat blad