Serveringsvagn 1900-talets andra hälft
2019-07-09
660962
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, betsad, beslag i mässing, löstagbar bricka, lådor i sargen, underliggande glasskiva, höjd ca 60, 74x41 cm
Brukslitage