Richard Ryan serigrafier
2019-07-10
660916
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974) (3): Marilyn Monroe, Identities acquired, signerade Ryan, numrerade 314/350 347/350 resp 279/350, färgserigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm, oramade