margareta Eriksson, väggbonad
2019-07-10
660903
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARGARETA ERIKSSON, väggbonad med samiskt motiv, monogramsignerad ME, mått ca 150x85 cm
Smärre slitage, något blekt