Bengt Fransson
2019-07-09
660724
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): ´´Disig dag vid havet´´, signerad, olja på duk, ca 50x57 cm