Mansporträtt oljemålning
2019-07-08
660722
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, ca 60x52 cm
Duklagningar, krackeleringar, smärre färgbortfall