Skulptur brons
2019-07-08
660680
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYST, grönpatinerad brons, huvud av kvinnoansikte, monterad på sockel i marmor (portor), totalhöjd ca 49 cm
Lös mellan sockel, repor, sockel med nagg