Skulptur brons
2019-07-08
660679
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, mörkpatinerad brons, 1900-tal, sittande kvinna, längd 23, höjd 22 cm
Smärre slitage, dekorelement saknas