Erland Cullberg oljemålning
2019-09-01
660664
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012):
Figur, signerad Erland Cullberg, olja på duk, ca 61x50 cm