Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, två sektioner, gråmålat, nyckel finns, höjd ca 180 cm
Slitage
660645
2019-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här