Albert Johansson litografi
2019-09-01
660642
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Konvektion, signerad och daterad Albert Johansson 1966, 140/500, litografi, bildmått ca 64x53 cm