Otte sköld oljemålning

Otte sköld oljemålning
Otte sköld oljemålning
Otte sköld oljemålning
Otte sköld oljemålning
Otte sköld oljemålning
Otte sköld oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OTTE SKÖLD (1894-1958): Stockholmsmotiv, stämpelsignerad a tergo, olja på pannå, 53x64 cm

660597

2019-07-09