Sven Lidberg oljemålning
2019-07-07
660559
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): ´´Ute efter ved´´, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, ca 36,5x17,5 cm