Fåtölj Svenskt tenn
2019-07-14
660516
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SVENSKT TENN, fåtölj, 1980-tal, vit textilklädsel, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, fläckar