Fåtölj Svenskt tenn
Klubbat för:
5 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
SVENSKT TENN, fåtölj, 1980-tal, vit textilklädsel, sitthöjd ca 40 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, fläckar
660516
Päivämäärä:
2019-07-14