Hans-Agne Jakobsson ´´Estrella´´ takarmatur
2019-07-09
660510
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 20 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, ´´Estrella´´ takarmatur, 1960/70-tal, Markaryd, stomme i mässing, hängande stänger med prismor i lilatonad glasmassa, etikettmärkt, höjd (exl sladd) ca 85 cm
Bruksslitage, mittsektionen är sannolikt senare, ställvis anlöpning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen