Peter Dahl färglitografi
2019-07-07
660446
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Fredmans epistel nr 76, signerad Peter Dahl, färglitografi, bildmått ca 42x28 cm