Stolar senempire
2019-07-07
660370
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 8 st., senempire, 1800-talets första hälft, björk, skuren dekor, lösa textilklädda sitsar, sitthöjd ca 46 cm
Brukssliatge, varierande klädsel, klädsel delvis med hårt slitage