Supkoppar mm i silver
2019-07-07
660322
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, SUPKOPPAR, DOSA, silver, 1900-tal, 7 delar, större fatets diameter 20,5 cm, vikt ca 475 g
Bucklor och gravyr