Taklampa 1900-tal
2019-07-07
660256
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, 1920/30-tal, stomme i bronserat trä, höjd 78 cm
Något sned, bruksslitage