Robert Högfeldt akvarell
2019-07-07
660248
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Morgontoilet, signerad R Högfeldt, akvarell, mått ca 45x55 cm