Sidobord Jugend
2019-07-10
660219
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDOBORD, furu, 1900-talets början, jugend, bemålat i svart, skivan med sarg, hylla, höjd ca 68, 40x40 cm
Slitage, färgbortfall