Ampel Karl Johanstil
2019-07-10
660211
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AMPEL, plåt och mässing, 1800-talets slut, Karl Johanstil, för sex ljus, höjd ca 60 cm
Slitage, borrad för el