Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, omkring 1940-tal, skiva klädd med brunt konstläder, kanter med nitar, höjd ca 62 cm, diameter ca 100 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
660205
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här