Karl Tirén oljemålning
2019-07-08
660201
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
KARL TIRÉN (1869-1955): same, signerad och daterad K Tirén 1910, olja på pannå, ca 90x98 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne