Old Mashad
2019-07-07
660074
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ORIENTMATTA, old, Mashad, ull på bomullsvarp, röd botten med floral dekor och central medaljong, i ena kanten otydligt signerad ?????? (Buwadrah)?, ca 334x245 cm
Jämnt slitage, smärre fläckar förekommer