Old Mashad
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
ORIENTMATTA, old, Mashad, ull på bomullsvarp, röd botten med floral dekor och central medaljong, i ena kanten otydligt signerad ?????? (Buwadrah)?, ca 334x245 cm
Jämnt slitage, smärre fläckar förekommer
660074
2019-07-07