Cecilia Haupt
2019-07-06
660072
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CECILIA HAUPT (född 1972): (2) Längtans landskap, signerad Cecilia Haupt, numrerade 50/150, giclée, bildmått ca 36x32 cm vardera