Edgar Wallin oljemålning
2019-07-07
660055
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDGAR WALLIN (1892-1963): Kustvy, signerad och daterad Egard Wallin 1933, olja på pannå, 40x52 cm