Edgar Wallin oljemålning
2019-07-07
660038
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDGAR WALLIN (1892-1963): Takåsar, signerad Egard Wallin 1932, olja på pannå, 66x73 cm