Edgar Wallin oljemålning
2019-07-07
660018
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDGAR WALLIN (1892-1963): Landskapsmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1950, olja på duk, 37x43 cm