Edgar Wallin oljemålning
2019-07-06
659987
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDGAR WALLIN (1892-1963): Fiskeläger, signerad och daterad Egard Wallin 1947, olja på pannå, 47x59 cm