Skulptur gips
2019-07-06
659985
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, gips, 1900-talets första hälft, i form av yngling i kontrapost, patinerad, höjd ca 74 cm
Omfattande lagningar/skador