Bordslampa 1950-tal
Avslutad
2019-07-05
659980
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1950-tal, Tyskland, stomme i mässing, riktbar lamparm, skärm i lackerad plåt, höjd ca 29 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen