Helo bordslampa
Avslutad
2019-07-05
659977
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1950-tal, Helo, Tyskland, stomme i lackerad plåt och mässing, riktbar skärm, höjd ca 38 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen