Edgar Wallin oljemålning
2019-07-06
659914
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDGAR WALLIN (1892-1963): Landskapsmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1961, olja på duk, 47x56 cm