Timo Solin bemålad plåt
2019-07-04
659908
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
TIMO SOLIN (född 1947): Kvinna i blått, signerad och daterad Timo Solin -92, bemålad plåt i blått och rött, sockel i plexiglas, höjd 50 cm