Edgar Wallin oljemålning
2019-07-06
659901
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDGAR WALLIN (1892-1963): Hamnmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1962, olja på duk, 38x46 cm