Dessertskedar 1800-tal silver
2019-07-06
659880
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
DESSERTSKEDAR, 1 par+7 st, silver, modell svensk rund, paret stämplade Johan Malmstedt Göteborg 1822, längd ca 17-18,5 cm, vikt 322 g
Monogram