Edgar Wallin oljemålning
2019-07-06
659876
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDGAR WALLIN (1892-1963): Barnporträtt, signerad och daterad Egard Wallin 1931, olja på duk, 27x33 cm