Anne Nilsson ´´Clown´´ champagnestrutar
2019-07-05
659850
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANNE NILSSON, "Clown", champagnestrutar, 8 st, Orrefors, formgivningsår 1992, polykromt bemålade, signerade, delvis etikettmärkta, höjd ca 26.5 cm
Smärre slitage