Hans Erik Eriksson oljemålning
2019-07-04
659833
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): Vårbäck, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, 91x121 cm