Hans Erik Eriksson oljemålning
2019-07-04
659832
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): Bukett i fönster, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, 100x71 cm