Stig Jonzon oljemålning
2019-07-04
659831
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG JONZON (1913-1987): "Yttersta tvärgränd", signerad och daterad Stig Jonzon 1981, olja på duk, 46x55 cm