Joakim Allgulander färglitografi
2019-07-05
659786
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "White spot", signerad Joakim Allgulander, numrerad 99/210, litografi, bladstorlek ca 36x30 cm,
Oramad