Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, KOPPAR, 5 dlr., porslin, Kina, 17/1800-tal, varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 9-22 cm
Nagg, sprickor, lagningar, en tallrik med omfattande lagning
659732
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här