Stringhyllor
Klubbat för:
6 800 SEK
3 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, delar till hyllsystem, string, bestående av 4 yttergavlar i stål (sannolikt senare tillverkning), samt. 2 skåpsektioner, 2 skrivskivesektioner, samt. 12+1 hyllsektioner, samtliga delar fanerade i teak, gavlarnas höjd ca 186 cm, hyllplanens mått ca 78x20 cm, samt. 78x30cm, skrivskivornas mått ca 78x45 cm
Bruksslitage
659677
2019-07-04