Mario Duzel
2019-07-04
659672
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARIO DUZEL(1938-2019), motiv med ansikte, olja på duk, osignerad, signerad, mått ca 46x37 cm