Ljuskrona 1900-tal
2019-07-03
659552
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, 6 ljus ljusarmar med elektrifiering, höjd 70, diameter 54 cm
Bruksslitage