Goilvurna
2019-07-03
659541
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVURNA, 1900-talets andra hälft, ortocerkalksten, cylindriskt urtagen inuti, höjd ca 41, största vidd 21 cm
Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem
Smärre slitage