Silver
2019-07-05
659536
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BÄGARE, SERVIETTSTÄLL, FAT, KAFFESKEDAR, 10 dlr., silver, 1900-tal, varierande tillverkare, vissa delar med importstämplar, höjd ca 3-8 cm, vikt ca 298 g
Slitage