Guanyin Kina Blanc de Chine
2019-07-05
659486
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUANYIN, porslin, Kina, 1800-tal, blanc de chine, i stående ställning, med justerbara/avtagbara armar, höjd ca 38,5 cm
Nagg, krackelering